Biz Kimiz

Hakkımızda

Sanatla Randevu, sanatın farklı bir ya da birkaç dalını işin içine katarak, biraz da her zamankinden farklı deneyimler veya tatlar sunarak planladığımız buluşmalar aslında.
Sanatla Randevu kapsamında, farklı tecrübeler yaşatacağına inandığımız seyahat noktalarını, mekanları, kişileri ve hikayelerini bir araya getirerek programlar çıkarıyoruz ve unutulmayacak tecrübelere dönüştürüyoruz.
Sanatla Randevu’da en çok önem verdiğimiz şey, sanata dair turları bugüne kadar hiç yapılmamış bir kombinasyonla ve farklı şekillerde sunmak. Bunun için farklı sanat turlarını eşsiz deneyimlerle içinde keyifli yemekler, samimi sohbetler katılmış haliyle sunuyoruz.
Hazırladığımız turlarda, sadece bölgenin önemli yerlerini görmekle kalmıyor, sanatçılarla tanışıp sohbet de ediyoruz, farklı bir kombinasyonda farklı mekanları bir arada planlıyoruz ve katılanları gerçekten özel hissettiriyor, onlara keyifle anacakları hatıralar vadediyoruz.
Bu turlarla en büyük hedefimiz; katılanların unutulmaz anıları arasına girmek…

Ekibimiz
Ayşe Kaynarcalı

Arda Gökçer

Georgia State Universitesi, Atlanta, GA İşletme Fakültesi Pazarlama Bölümü  ve Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletme Fakültesi Mezunuyum. Amerika’da 7 yıllık deneyimim olup, Atlanta High Museum of Art da ilk iş tecrübemi edindim. Ardından Türkiye, İngiltere ve Azerbeycan’da Ülke Müdürü, İş Geliştirme Müdürü, Pazarlama Müdürü, Marka Yöneticisi, Dijital Pazarlama Yöneticisi, UX Strateji Danışmanı olarak bir çok uluslararası şirket ve reklam ajanslarında 27 yıllık iş deneyimi edinme fırsatım oldu.Sanatla Randevu’ya, kurulduğu günden bu yana dijital pazarlama danışmanı olarak destek veriyorum.Sanatın bir çok disiplini, yaşamı anlamlı kılmak için yanımda rehberlik etmeye ve ilham vermeye devam ediyor.


Eylem Sevda Cenikli

1 Şubat 1980 yılında İstanbul’da doğan Eylem Sevda Cenikli, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi İtalyan Filolojisi’ni bitirdikten sonra İtalya Perugia Üniversitesi’nde İtalyan Dili üzerinde yüksek lisans yaptı. 10 senelik kurumsal hayatını IBM Türk ve Sinpaş A.Ş’ de İtalya ile yoğun ithalat ve ihracat uzmanlığı, fuarlar ve organizasyonlar ile geçirdi. Sanat, tarih ve arkeolojiye olan ilgisini, tecrübesiyle harmanlayıp “Sanatla Randevu” ekibinde sanatseverlerle paylaşıyor. Eylem Sevda Cenikli evli, Doğa ve Nehir adında ikiz kız annesidir.Duygu Erpak

Özge Yeniocak

1994 yılında Antakya’da doğdum. Psikoloji bölümüne Uludağ Üniversitesi’nde başlayıp geçiş yaparak İstanbul Üniversitesi’nde bitirdim. Klinik Psikoloji alanında hala yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. 1 yıl kadar bir kolejde psikolog olarak görev yaptım. AFS ile lisede katıldığım kültürel değişim programı sonrası gönüllü olarak derneğe destek vermeğe devam etmekteyim. Kültür ve sanat alanına olan ilgim dolayısıyla ‘’Sanatla Randevu’’ ekibine dahil olmak benim için büyük şans oldu. Şu anda Organizasyon Sorumlusu olarak görev yapmaktayım.


Öykü Demirci

1995 yılında Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde tamamlandı. Eğitimine Yeditepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sanat Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nda devam etmektedir. Eş küratörlük görevini üstlendiği sergilerinin yanı sıra 2018 yılının başından itibaren sanat tarihçisi ve küratör Masrcus Graf’ın yanında asistan küratör olarak çalışmaktadır.