+90 543 433 60 80 info@sanatlarandevu.com
+90 543 433 60 80 info@sanatlarandevu.com

Prof.Dr.MARCUS GRAF ile “Contemporary Istanbul”

0
Fiyat
Bu tur, geçmiş bir etkinliğe aittir ve şu anda mevcut değildir.

Devam Et

Favorilere Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

29
Prof.Dr.MARCUS GRAF eşliğinde gerçekleştireceğimiz “Contemporary Istanbul” etkinliğimiz DOLMUŞTUR, gösterdiğniz ilgi için teşekkür ederiz.

Contemporary Istanbul

Türkiye’nin önde gelen sanat fuarı “Contemporary Istanbul”u danışmanımız Prof. Dr. Marcus Graf ile keşfetmeye ne dersiniz?

Şehirde sanat sezonunu başlatan Contemporary Istanbul, Akbank ana sponsorluğunda son yıllarda İstanbul’dan yükselen dinamik çağdaş sanat ortamını öne çıkarmak için dünyanın dört bir yanından galerileri bir araya getiriyor.

Çağdaş sanatı, tarihin içinde izleyicilerle buluşturacak fuar, bu yıl ilk kez Tersane İstanbul’da sanatseverlerle bir araya geliyor.

Gezi ücreti 350 TL’dir.
Bilgi ve kayıt için; 0542 722 73 46 nolu telefondan bize ulaşabilir veya bu sayfadan rezervasyon ve/veya kredi kartı ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Prof.Dr.MARCUS GRAF

1974 yılında Almanya’da doğdu. Hildesheim Üniversitesi’nde Kültür Bilimi ve Estetik İletişimi Fakültesi’ndeki Plastik Sanatlar ve Sanat Bilimi Bölümü’nde okuduktan sonra çeşitli sanat kurumlarında proje yöneticisi, küratör, eğitmen, yazar ve sanatçı olarak çalıştı.
2010 yılında Almanya’daki Stuttgart Devlet Sanat Akademisi’ndeki Çağdaş Sanat Tarihi, Estetik ve Sanat Teorisi Enstitüsü’nde doktora ünvanı alan Graf, 2003 yılından beri Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde öğretim üyesi.
2001’den beri İstanbul’da yaşayan Marcus Graf, Siemens Sanat, Milli Reasürans, Contemporary Istanbul, Baksı Müzesi, ve Elgiz Müzesi gibi çeşitli kurum ve etkinliklerde küratörlük yapmıştır.