5752207969.8dd5717.49e25985a4d241f7ba0798db35602580

NİŞANTAŞI ART WALK

19 Nisan 2018, Perşembe günü sanat danışmanımız Feride Çelik eşliğinde gerçekleştireceğimiz NİŞANTAŞI ART WALK gezimizin detayları:

Sanat turumuza başlamak için Perşembe sabahı 10:30’da Vali Konağı Cad. üzerindeki Yekta Meyhane önünde buluşuyoruz. (Askeri Müze’nin yanında yer alan Maçka Sanat Parkı karşısında).

Programımıza; Çağla Cabaloğlu’nun sanat mekanındaki özel kişisel koleksiyonunu görerek ve kendisiyle sanat dolu bir sohbet yaparak başlıyoruz. Sonrasında Raffi Portakal’ın sahibi olduğu Portakal Sanat ve Kültür Evi’ndeki özel koleksiyonu geziyoruz. Nişantaşı’nın en keyifli sokaklarından olan Atiye Sokak’ta öğlen yemeği molamızın ardından gezimize GaleriMiz’de Yeşim Özkan Özyurtçu’nun kişisel sergisi ile devam ediyoruz. Türker Art’ta, bizlerle sohbet için Ankara’dan gelecek olan, “Temas/Contact” sergisi ile dikkatleri üzerine çeken ressam Gamze Şiriner ile buluşuyoruz. Ardından Bozlu Art Project’i ziyaret ediyoruz. Murat Germen’in “Bulut” isimli sergisinde, yıllardır bir günlük tutar gibi biriktirdiği, doğanın yüceliği ve bağımsızlığını ihtişamlı bir şekilde yansıtan fotoğraflarını görme şansı buluyoruz. Son olarak Galeri X-ist’te sanatçı oluşumu Kimera’nın, kendi ismini taşıyan ilk karma sergisini izleyip, gezimizi bitiriyoruz.

Turumuzun 16:30’da sona ermesini hedefliyoruz.

Tarih: 19 Nisan 2018, Perşembe

Buluşma yeri: Yekta Meyhane önü, Vali Konağı Cad. Nişantaşı

Saat: 10:30 – 16:30

Program ücreti :230 TL SATIN AL

Öğlen yemeği programımıza dahildir.

(Turumuzun kontenjanı sınırlıdır)

Sanat turumuz için ön rezervasyon yapıp, tur ücretini kredi kartı veya havale yolu ile yatırmanızdan sonra kaydınız kesinleşecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: